Ізоляція Росії: Норвегія повторила рішення ЄС

Норвегія призупинила дію угоди про спрощений візовий режим з Російською Федерацією, що дублює рішення Ради Європейського Союзу від 9 вересня.

Про призупинення угоди оголосило управління з імміграції Норвегії. Угоду призупинили з 22 вересня. Про це пише “Укрінформ”.

Норвегія, яка не є членом ЄС, але входить до Шенгенської зони, має спільний з Росією сухопутний кордон протяжністю 198 км.

Жителі Кольського півострова часто перетинають кордон, коли відправляються за покупками у норвезькі магазини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не пам’ятаю, щоб у 43-му німці їздили туристами по світу” прем’єр Польщі порівняв росіян з Третім рейхом

У 2007 році підписали спеціальну угоду на полегшення подорожей громадян двох країн.

Жителі північних регіонів Росії скористалися можливістю подати заяву на багаторазову візу до Норвегії терміном до п’яти років.

Тепер візовий збір для росіян зросте з 35 до 80.

Термін розгляду заявок на отримання візи збільшать з 10 до 15 днів, а в окремих випадках до 45. Заявники також повинні будуть надати більше документів до консульства чи візових центрів.

Усі інші країни Шенгенської угоди, які мають прямі сухопутні кордони з Росією, вже ускладнили росіянам отримання шенгенських віз. Цей список включає Фінляндію, країни Балтії і Польщу.

12 вересня припинилася дія угоди про спрощений візовий режим між ЄС і РФ. Угода діяла із 2007 року. Відтепер росіянам стало дорожче і довше оформити шенгенську візу,

Рада Євросоюзу затвердила рішення про припинення дії угоди. Естонія, Латвія, Литва і Польща закрили в’їзд для росіян.

Попередня новина

Десантники розповіли, як били ворога на Харківщині

Наступна новина

“Він не віддавав свій бронежилет і загинув не від кулі снайпера” – мати загиблого Паші Лі розповіла правду про його смерть

Most Popular