Європа вийшла у світові лідери з вакцинації

Європейський Союз вперше випередив Сполучені Штати Америки за відсотком людей, які отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу. Про це в неділю, 18 липня, повідомило агентство Associted Press.

За даними видання, у країнах ЄС першу дозу вакцини отримали щонайменше 55,6% населення, тоді як у США цей показник поки що становить 55,4% від кількості населення.

Водночас Штати залишаються світовим лідером за кількістю повністю щеплених громадян. Повну імунізацію пройшли 48% американців, а в країнах ЄС – 42% населення.

Інформацію видання підтвердив єврокомісар із питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон в ефірі телеканал LCI.

“Європа вийшла на перше місце на нашій планеті як континент, на якому проведено найбільше щеплень перших доз від коронавірусу. Минулої суботи ми обігнали США”, – заявив він і додав, що надзвичайно важливим залишається те, що все більше людей роблять COVID- щеплення.

За словами Бретона, світ ще не вийшов із ситуації пандемії, “але хороша новина полягає в тому, що у нас є інструмент для цього і ми знаємо, що нам слід робити”.

Нагадаємо, в Україні з початку щеплювальної кампанії застосовано 4 061 475 доз вакцини від COVID-19. Першу дозу отримали 2 638 939 осіб, а повністю імунізовані вже 1 422 536 жителів країни.

Read Previous

Україна, Грузія та Молдова мають зробити все, щоб війна і лінії розмежування зникли назавжди – Зеленський

Read Next

У CША оголосили вирок першому з прихильників Трампа, що штурмували Капітолій

Most Popular