Європарламент вважає, що смерть Шишова у Києві нагадує політичне вбивство

Підозріла загибель у Києві голови громадської організації “Білоруський дім в Україні” Віталія Шишова дуже схожа на політичне вбивство. На цьому наголосили депутати Європейського парламенту.

Делегація Європарламенту у своїй заяві висловила глибоке занепокоєння загадковою смертю білоруського дисидента Віталія Шишова у Києві, яка схожа на політичне вбивство. Це вказує на те, що опозиційні до Олександра Лукашенка діячі не перебувають у безпеці навіть за кордоном.

Депутати сподіваються, що українська влада, яка розпочала розслідування справи, якомога скоріше проллє світло на причини загибелі білоруса. Окрім того, представники Європарламенту закликали Євросоюз ввести нові санкції проти диктаторського режиму самопроголошеного президента РБ.

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і безпеки Жозеп Боррель закликав встановити обставини смерті керівника Білоруського дому. Чиновник вважає, що варто звернути увагу на усі деталі. Також ми писали, що член Координаційної ради білоруської опозиції Валерій Мацкевич вважає, що смерть Віталія Шишова є показовим і навмисним вбивством. За словами Мацкевича, у Шишова зламаний ніс і він пручався.

Read Previous

Газовий шантаж в дії: “Газпром” веде ризикову гру з Європою

Read Next

ЄС попередньо визнав українські COVID-паспорта

Most Popular