Окупанти масово заганяють жителів ОРДО на заходи “Єдиної Росії”

На території тимчасово окупованій частині Донецької області жителів масово заганяють на всілякі “конференції”, організовані “Єдиною Росією”. Про це йдеться в повідомленні сепаратистських ЗМІ.

Відзначається, що подібні пропагандистські заходи вже пройшли в ряді міст ОРДО і пройдуть ще в 13 містах непідконтрольною частини Донецької області.

“Дуже важливо сьогодні, що провідна політична сила Росії, партія “Єдина Росія”з нами, чує і вирішує наші проблеми, допомагає нам бути і відчувати себе частиною великої Росії”, – не приховують організатори “конференцій” їх відверто передвиборний, пропагандистський характер.

На окупованій території Донецької області перевищує в РФ партія “Єдина Росія» 16 липня провела масштабний “форум” під назвою “Росія-Донбас: єдність пріоритетів”. По суті, він став першим масовим передвиборчим заходом ЕР, яка бажає на виборах в Державну Думу РФ заручитися голосами жителів ОРДЛО, незаконно отримали російське громадянство за указом Володимира Путіна. У РФ розглядають варіант організації голосування жителів окупованого Донбасу дистанційно, через портал держпослуг. Для цього на непідконтрольних територіях проводиться масова кампанія оформлення “новим росіянам” страхових номерів індивідуального особового рахунку (СНІЛС), які відкривають доступ до порталу.

Read Previous

Зеленський рекомендував жителям окупованих територій “неголосно” святкувати День Незалежності України

Read Next

Адвокат Чауса оскаржуватиме його домашній арешт

Most Popular