Віталій Кличко: У столиці завершують спорудження Меморіалу пам’яті загиблим киянам – захисникам України

У столиці завершують споруджувати Меморіал пам’яті загиблим киянам – захисникам України. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

«У столиці вже на фінальній стадії спорудження Меморіалу пам’яті загиблим киянам – захисникам України. Меморіал, капсулу в будівництво якого заклали рік тому, ми зводимо на розі вулиці Михайла Грушевського та Петрівської алеї», – повідомив Віталій Кличко.

Як зазначив мер, наразі завершують роботи з монтування композиції. Вона буде із граніту та металу. Сходи до скульптурної композиції вже спорудили. Фахівці виконують мощення основного майданчика гранітними плитами, викладають тротуарну плитку. Також облаштували освітлення, полив, замінили комунікації під об’єктом. Розпочали і роботи з благоустрою території.

«Столична влада втілює проект зі спорудження Меморіалу пам’яті загиблим киянам – захисникам, оскільки наш спільний обов’язок – віддати шану і увіковічнити пам’ять про наших героїв. – Тих, хто поклав життя за свободу і незалежність України», – підкреслив Віталій Кличко.

Read Previous

Зеленський створив робочу групу з питань інноваційного розвитку економіки: хто до неї увійшов

Read Next

Людей Авакова прибирають з МВС: чим все закінчиться?

Most Popular