Навчання за кордоном: хто допомагає українським студентам вступати у кращі ВНЗ світу?

Щороку все більше старшокласників України виявляють бажання отримувати вищу освіту за кордоном. Переваги такого навчання очевидні – це і розширення світогляду та нові корисні знайомства, і можливість отримати іноземне громадянство, і навіть перший досвід роботи у «топових» компаніях світу. А диплом європейського чи американського університету – це запорука перспективного працевлаштування.

Ми вибрали три українські проєкти, котрі об’єднує одна велика ціль – допомогти українській молоді навчатися у кращих іноземних ВНЗ. Розповімо про основні напрямки та переваги компаній, які супроводжують абітурієнтів та студентів під час вступу і навчання у Великобританії, Німеччині та США.

 1. B.GREAT

Офіційний представник університетів, коледжів та шкіл Великобританії пропонує мовні програми різних напрямків – для дорослих та дітей, а також сімейні. Спеціалісти компанії займаються підготовкою українських абітурієнтів за програмами Foundation, International Year One та Pre-Master’s.

Навчання у Англії вимагає значних інвестицій, однак частина британських університетів надають стипендії та фінансують іноземних студентів, зокрема, покривають витрати на проживання. Однак для здобуття вищої освіти потрібна британська навчальна віза Tier 4. Щоб отримати її, потрібні кошти для фінансування проживання на території країни. 

Компанія надає такі послуги, пов’язані із вищою освітою у Великобританії:

 • візова підтримка;
 • опікунство під час навчання на перших курсах університету;
 • підготовка до проходження тестування IELTS UKVI;
 • комплексний супровід.

Значна частина старшокласників та їхніх батьків ще задовго до вступу мріють саме про MBA. Великобританія – країна з однією з найбільш провідних економік світу. Майже 80% студентів MBA в Великобританії – іноземці, котрі прагнуть познайомитися із бізнес-лідерами світового рівня та пройти стажування у масштабних компаніях.

Звернувшись в B.GREAT, ви можете отримати ступінь MBA у одній із бізнес-шкіл Великобританії. Консультанти допомагають підготуватися до здачі міжнародних іспитів з англійської мови TOEFL або IELTS та обрати MBA-коледж. Компанія допомагає в отриманні студентської візи до Великобританії та оформити інші документи для навчання за різними програмами.

 1. BerlinGO.

Компанія BerlinGO допомагає зі вступом у ВНЗ Німеччини, а саме – перевіряє документи, оцінюючи шанси на вступ в Universität і Hochschule (бакалаврат або магістратура). Також кожен бажаючий може отримати індивідуальну консультацію експерта, отримати відповіді на будь-які питання стосовно вступу.

Серед переваг співпраці з BerlinGO можна виділити кілька головних.

 • Компаніє є партнером державних ВНЗ, завдяки чому більшість студентів отримують якісну і – що дуже важливо – безкоштовну освіту. 
 • Серед ВНЗ для подачі обов’язково є два, куди абітурієнт дійсно має шанси вступити. Оцінка шансів відбувається заздалегідь.
 • Вузька спеціалізація компанії забезпечує хороші результати роботи. Мова йде лише про німецькі ВНЗ.
 • Досвід роботи з 2014 року, зокрема особистий – засновниця проекту Анна Кухарук самостійно пройшла усі етапи підготовки до вступу на бюджетну форму навчання у престижний ВНЗ Німеччини.

І найважливіше – керівники проєкту BerlinGO створили перший в Україні онлайн-сервіс для вступу на бюджет у ВНЗ Німеччини. Платформа містить інформативні блоки з поясненням усіх етапів вступу, словник термінів, зразки і шаблони листів та резюме. Все, що потрібно – зареєструватися та обрати бажану форму навчання. Після цього користувач потрапляє в особистий кабінет з інтерактивними інструментами, нагадуваннями, чек-листами і таблицями.

Серед інших послуг BerlinGО – менторський та повний супровід і мовні курси – як онлайн, так і офлайн. Якщо ви бажаєте зекономити, не жертвуючи своїми шансами на вступ, варто надати перевагу саме онлайн-платформі. Сервіс можна порівняти із персональним менеджером, який підказує та аналізує інформацію в режимі 24/7.

 1. EDUSTEPS.

Спеціалісти освітньої компанії Higher Education Abroad Step-by-Step щороку проводять семінари, консультують та надають покрокову допомогу зі вступом у ВНЗ Сполучених Штатів Америки та інших країн. 

 1. Підбір університету і програми навчання.
 2. Підготовка документів.
 3. Зарахування до університету.
 4. Оформлення студентської візи.
 5. Підготовка до виїзду за кордон.

Як і компанія BerlinGО, освітнє агентство пропонує ціни від університетів без націнок, що підвищує шанси зекономити на навчанні. Підтримка спеціалістів полягає також у сприянні в отриманні українськими студентами стипендій.

В основний пакет послуг входить підбір ВНЗ і підготовка документів для вступу і отримання візи. Вам запропонують розглянути покроковий план зарахування від EduSteps та пройти тест «Профорієнтація». Після вибору навчальних закладів серед партнерів компанії створюється індивідуальна «Дорожня карта» студента, яка містить детальний план зарахування в 1-3 університети.

Агентство бере на себе збір документів та допомагає в написанні мотиваційних листів і підготовці до тестів. Після отримання рішення про зарахування компанія вирішує візові питання і перед виїздом на навчання проводить інформаційну сесію для майбутнього студента та батьків.

Незалежно від того, яку країну ви обрали, головне – вірити у власні сили та знайти надійного наставника, котрий допоможе розібратися із організаційними і юридичними питаннями. Звісно, ви можете шукати актуальну інформацію в інтернеті, спілкуватися із студентами, котрі уже навчаються за кордоном, готувати листи та здавати тести самостійно. Однак тільки професіонал чи спеціалізований сервіс допоможе вам підготуватися до вступу у ВНЗ швидко, без зайвих нервів і витрат.

Read Previous

У Новинського закликали Офіс генпрокурора вжити заходів задля припинення корупції в “Харківобленерго”

Read Next

Зустріч Зеленського і Байдена перенесено

Most Popular