Дослідження: Порошенко – найефективніший президент у питаннях зовнішньої політики

П’ятого президента Петра Порошенка названо найефективнішим президентом України у питаннях зовнішньої політики. Про це йдеться у дослідженні незалежного аналітичного центр у сфері зовнішньої політики та міжнародної безпеки «Українська призма».

Опитування серед 100 експертів проводилося в період з 16 по 20 серпня.

На думку експертів, найефективнішим президентом у питаннях зовнішньої політики є саме Порошенко – так вважає 75 опитаних.

На другому місці Леонід Кучма, за нього віддали голоси 14 експертів. Третій Леонід Кравчук (п’ять голосів), четвертий – Володимир Зеленський (чотири голоси), а Віктора Ющенка підтримали лише два експерти.

При цьому найбільшою перемогою у зовнішній політиці експерти назвали укладання угоди про Асоціацію між Євросоюзом та Україною – за це віддали голоси 45 експертів. Ще 24 експерти виділили як перемогу отримання безвізу із країнами ЄС.

Крім того, експерти назвали Павла Клімкіна найефективнішим міністром закордонних справ незалежної України. І тут варто зазначити, що саме він брав участь у перемовинах щодо Асоціації Україна-ЄС, а також у підписанні безвізу.

Read Previous

Невтішні прогнози для України: на шпальтах американських ЗМІ тривожно

Read Next

Шахтар пройшов до групового етапу Ліги чемпіонів

Most Popular