Як правильно почистити модуль камери смартфона, щоб не пошкодити скло

Іноді на модулі камер смартфона накопичується бруд, що може навіть впливати на якість фотографій та відео.

Також це придає неестетичний вид вашому гаджету. Експерти XDA-Developers порадили, як правильно очистити пристрій, не ризикуючи пошкодити захисне скло.

Використовувати м’яку щіточку для видалення пилу

Якщо не хочеться купувати спеціалізовану, можна взяти чистий м’який пензлик для макіяжу.

Взяти серветку з мікрофібри, щоб видалити плями

Така не залишить ворсинок на склі. Якщо у вас немає серветки з мікрофібри, підійде будь-яка м’яка тканина, але її не варто прати з кондиціонером для білизни.

Використовувати серветку для скла, щоб видалити стійкіший бруд

Якщо ви чіпали об’єктив камери після того, як з’їли курячі крильця, можна взяти серветки для скла/лінз, змочені очищувачем для лінз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не заряджається смартфон: найпоширеніші причини і способи їх вирішення

Застосовувати очисник для лінз або саморобний варіант

Очищувачі лінз, як правило, є розведеними спиртовими розчинами. Якщо ви не хочете купувати спеціалізований засіб, можна зробити його самостійно, змішавши в пропорції 50:50 70% ізопропіловий спирт і дистильовану воду.

Крім того, бувають ситуації, коли волога проникла усередину корпусу камери. Щоб позбавитися цього, потрібно висушити телефон.

Найпростіший спосіб – помістити його в герметичний контейнер із пакетами силікагелю або сирим рисом. Ці продукти витягнуть вологу приблизно за 24 години.

Нещодавнє дослідження Університету Арізони показало, що на вашому телефоні може бути більше мікробів, ніж на звичайному сидінні унітазу.

Це означає, що смартфон слід періодично очищати, особливо екран, з яким ви взаємодієте найбільше. Видання XDA-Developer розповіло, як це робити правильно.

Read Previous

НАТО боїться президентства Трампа і забирає формат “Рамштайн” під свій контроль – Politico

Read Next

Курськ атакували БпЛа: повідомляється про пожежі в місті

Most Popular