Лесюк фінішував шостим у першій гонці чемпіонату Європи з біатлону

Чемпіонат Європи-2022 з біатлону в Арбері стартував сьогодні індивідуальними перегонами у чоловіків.

Тарас Лесюк провів цю гонку на чудовому рівні. Єдиний промах позбавив українця можливості боротися за медаль. Лесюку за дуже якісного старту довелося задовольнятися шостою позицією на фініші, інформує biathlon.com.ua.

Для Дениса Насика 15-те місце – теж дуже класний результат, враховуючи, що індивідуальна гонка – аж ніяк не його спеціалізація.

Ще одним приводом для оптимізму можна вважати друге у кар’єрі потрапляння до залікової зони Андрія Орлика. На півтори секунди його випередив Віталій Труш, який фінішував 39-м.

Андрій Доценко заробив сім хвилин штрафу та фінішував 83-м, а Руслан Ткаленко промахнувся вісім разів і в першій гонці чемпіонату став 86-м.

Виграв гонку норвежець Сверре Дален Аспенс, другим став росіянин Антон Бабіков, третім – німець Маттіас Дорфер.

Сьогодні свою індивідуальну гонку також проведуть жінки.