Британія та США домовилися про спільні санкції проти РФ

Великобританії і США погодили синхронне запровадження обмежень для Росії на торгівлю в фунтах та доларах у разі повномасштабного вторгнення в Україну.

Зокрема, російським компаніям заборонять “вести торгівлю у фунтах і доларах”, заявив прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон в інтерв’ю для BBC.

“Основними статтями експорту Росії є нафта, газ і метали, ціни на які в більшості своїй встановлюються в американських доларах. Президент РФ Володимир Путін неодноразово закликав до дедоларизації економіки Росії. У 2019 році компанія “Роснефть” заявила, що почала укладати угоди не в доларах, а в євро”, додав Джонсон.

Під британські санкції потраплять російські банки і компанії, а російські олігархи не зможуть сховатися від них, зазначив прем’єр.

“Урок отриманий від окупації Росією Криму у 2014 році полягає в тому, що ви не можете просто дозволити Володимиру Путіну, щоб можливе вторгнення зійшло йому з рук”, – зауважив Джонсон.

Борис Джонсон попередив про плани Росії почати “найбільшу війну в Європі з 1945 року”. За його словами, є “всі ознаки того, що план у певному сенсі вже почав втілюватися”.

Попередня новина

Батько 17-річного Героя Небесної Сотні здійснив заповітну мрію сина

Наступна новина

Кабмін таємно рятує корупціонерів з нової влади, Право на гідність