Сьогодні вирішиться доля України на Євро-2022 з футзалу. Що потрібно, щоб вийти в плейоф

Сьогодні, 28 січня, вирішиться доля чоловічої збірної України на чемпіонаті Європи з футзалу.

У третьому турі турніру в Нідерландах українці протистоятимуть чинним чемпіонам світу – португальцям.

У стартовому поєдинку “жовто-сині” сенсаційно поступилися господарям, після чого несподівано легко розгромили Сербію.

Португалія, яка виграла обидва матчі, має шість очок і очолює таблицю. В України й Нідерландів по три бали. Серби не набрали жодного.

Підопічні Олександра Косенка матимуть путівку до чвертьфіналу за однієї з трьох умов.

1. Україна долає Португалію.

Тоді з турніру вилетять або португальці, або нідерландці. Навіть якщо останні переграють сербів.

У трьох команд буде по шість очок. Тому рахуватимуть різницю голів в особистих зустрічах. В українців вона щонайменше дорівнюватиме “нулю”. Була поразка 2:3 від господарів, і до неї додасться перемога над піренейцями. У Нідерландів різниця м’ячів становить -2.

Якщо Україна виграє в Португалії в понад п’ять голів, то чинний чемпіон може залишитися поза плейоф. Але це утопічно.

2. Україна й Португалія грають унічию, а Нідерланди програють Сербії.

Тоді в українців буде чотири очки, а у двох прямих конкурентів – по три. Якщо ж і господарі зіграють унічию, то вище в таблиці будуть саме вони.

3. Сербія переможе Нідерланди.

Українці можуть і поступитися португальцям. Однак тоді треба буде, щоб у паралельній зустрічі виграли серби. Але не з різницею в понад вісім голів.

Тоді в трьох команд буде по три очки, а “жовто-сині” опиняться вище, бо розгромили балканців.

Букмекери вважають Португалією фаворитом у матчі з Україною. Наші футзалісти двічі грали із суперниками у фінальних стадіях першостей Європи. І двічі програвали. Також було ще два товариські матчі, у яких фіксувалися нічиї.

Обидва матчі групи почнуться о 21:30 за Києвом, тож доля збірної України вирішиться пізно ввечері.

Чоловіча збірна України бере участь уже в 11-му чемпіонаті Європи. На останніх п’яти континентальних форумах “синьо-жовті” незмінно вилітали на стадії чвертьфіналу.

Найкращими досягненнями є срібні нагороди на Євро-2001 і Євро-2003.