В Україні стартували багатонаціональні військові навчання “Три мечі-2021”

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині розпочались багатонаціональні військові навчання Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького “Три мечі 2021”.

Як відзначили в Генштабі, мета операції – оцінити рівень навченості підпорядкованих підрозділів ЛитПолУкрБриг під час ведення дій в ході оборонної операції.

Учасники навчань тренуватимуться у плануванні та веденні наступальних оборонних дій, удосконалюватимуть взаємодію між підрозділами бригад в ході ведення бойових дій, підвищуватимуть взаємосумісність з підрозділами ЗС держав-членів НАТО.

Від Збройних Сил України участь у навчаннях візьмуть військові Десантно-штурмових військ, група авіаційної підтримки та військова поліція. Від ЗС Республіки Польща – представники механізованої бригади Сухопутних військ, від ЗС Литовської Республіки – військова поліція, а також спостерігачі від ЗС США. Загальна кількість учасників навчань – понад 1200 військовослужбовців та понад 200 бойових машин.

Навчання матимуть чотири фази та закінчиться 31 липня.

Read Previous

Повені на півдні Австрії

Read Next

“Укрпошта” планує підвищити тарифи на послуги

Most Popular