У Польщі заявили, що готові пробачити РФ анексію Криму

Радник лідера партії “Рух Польща 2050”, експосол РП в Росії Катажина Пелчинска-Наленч заявила, що одного дня доведеться “закрити очі на окупацію Криму”, щоб росіяни “відчули своє європейське коріння”.

Вона стверджує, що чим більше росіян відчувають як їх люблять в Європі, включаючи Польщу, тим більший шанс, що одного разу вони зможуть пристосуватися і знайти своє європейське коріння.

На питання про те, чи можна полюбити РФ з Кримом і Донбасом, Пелчиньска-Наленч зазначила, що з Кримом “такий варіант імовірний”.

“Можливо, нам доведеться полюбити їх із Кримом. Будьмо реалістами, нам не сподобається Росія з Донбасом, але, можливо, колись із Кримом не буде виходу”, – зазначила вона.

“Так само, як нам подобається Ізраїль з різними окупованими територіями. Багато подібних аналогій можна знайти. Не дай боже, я не хочу захищати анексію Криму, бо це, безумовно, була агресія, але думка, що у нас буде Росія, яка добровільно відмовиться від Криму? Я цього не бачу. Навіть у дуже демократичній Росії з дуже демократичною владою я не бачу повернення Криму”, – додала дипломат.

Вона зауважила, що потрібно врахувати пріорітети для Польщі на даний момент.

Read Previous

На Луганщині 12 учасників банди підуть під суд за низку тяжких злочинів

Read Next

За добу в Україні виявили 726 нових випадків COVID-19

Most Popular