Монастирському призначать трьох нових заступників

Новопризначеному міністру МВС України Денису Монастирському, який зайняв крісло глави відомства замість відправленого у відставку Арсена Авакова, призначать трьох нових заступників.

До Кабінету міністрів 29 липня надійшло подання на кандидатів на цю посаду – Богдана Драпятий, Ігоря Бондаренка та Мері Акопян.

Богдан Драпятий нині очолює секретаріат комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Ігор Бондаренко сьогодні трудиться директором Департаменту інформатизації МВС. Мері Акопян очолює Департамент міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС.

Продовжити роботу в МВС може і Антон Геращенко, який був заступником екс-міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і був не проти залишитися на своєму посту. Пропозиція продовжити роботу йому зробив особисто Денис Монастирський. Новий глава МВС попросив президента Володимира Зеленського узгодити цю кандидатуру. Тим часом видання пише, що така ініціатива не знайшла відгуку у Зеленського, тому Геращенко може залишитися в відомстві в якості радника, якщо побажає.

Read Previous

Сертифікати з української стали обов’язковими для чиновників

Read Next

РНБО проведе виїзне засідання на Донеччині

Most Popular