ДБР підіграє країні-агресору в сфабрикованій проти Порошенка “справі моряків” – адвокат

Адвокат лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка Ігор Головань повідомив, що Державне бюро розслідувань (ДБР) відмовилося долучити до справи про інцидент у Керченській протоці щодо його підзахисного рішення Міжнародного морського трибуналу в Гамбурзі, повідомляється на сайті політсили.

“Суспільство вже почало забувати про “справу моряків” – зареєстроване ДБР з подачі агентів впливу держави-агресора кримінальне провадження, в межах якого слідчі ДБР намагаються довести, що Україна й українські моряки самі винні в захопленні російськими наших кораблів … А тим часом старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління ГБР Сергєєва прямо 10 липня 2021 року винесла постанову, якою відмовилася подавати заявки та долучити до матеріалів провадження копію офіційного тексту рішення міжнародного трибуналу з морського права від 25.05.2019″, – написав Головань у Facebook.

Адвокат оприлюднив відповідь ДБР, у якій зазначається: “Спір між Україною та РФ іще розглядається, остаточне рішення не ухвалено”. Він висловив переконання, що слідчі ДБР “дуже сподіваються, що Україна програє”.

Read Previous

Людей Авакова прибирають з МВС: чим все закінчиться?

Read Next

“Всі ви – вже чемпіони”. Зеленський проводив українських паралімпійців в Токіо

Most Popular