Зеленський призначив заступників Сирського та Баргилевича

Весь день,10 лютого, президент Володимир Зеленський проводив наради з військовими, з військовим керівництвом та урядом.

Продовжується перезавантаження команди управління в Силах оборони. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні.

“Тепер до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії та які самі добре знають, що потрібно армії. Бойові командири цієї війни, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні”, – повідомив Зеленський.

Зокрема, заступниками Головкома Олександра Сирського стали полковник Вадим Сухаревський – його напрямок – це безпілотні системи і розвиток застосування дронів нашими воїнами – та полковник Андрій Лебеденко – його напрямок – це інновації, саме технологічний компонент армії та бойових систем.

“Потрібна чітка практика роботи з новими технологіями. Теорій більш ніж достатньо, все має працювати на практиці заради українських цілей і максимального збереження життів наших солдатів”, – наголосив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський призначив нового начальника Генштабу ЗСУ

Зеленський також повідомив, що заступниками начальника Генерального штабу Збройних Сил України погодив кандидатури бригадного генерала Володимира Горбатюка – його напрямок – це оперативна робота, робота штабів, планування, управління.

“В кожному штабі мають на сто відсотків розуміти фронт”, – наголосив президент.

Також Зеленський затвердив бригадного генерала Олексія Шевченка – його напрямок – це логістика, максимальна якість логістики в нашій армії.

“Бригадного генерала Михайла Драпатого – він відповідатиме за підготовку, якісне тренування наших військових. Увесь реальний досвід бойових командирів, бойових бригад, наших підрозділів, які побудували якісну систему тренування воїнів та оцінки й аналізу бойових дій, – увесь цей досвід має бути реалізований для успіху Сил оборони України”, – сказав.

Зеленський також провів детальну й широку нараду щодо українського виробництва зброї та боєприпасів.

“Усього того, що ми вже виробляємо і що плануємо до виробництва. Дрони, снаряди для дронів, артилерія та боєприпаси, наша техніка. Окремо – розвиток і забезпечення мобільних вогневих груп. Головком, командувачі, урядовці. Чіткі завдання щодо фінансування, прискорення контрактів. Усе те, що заплановане на рік, буде виконано”, – запевнив він.

На сайті офіційного представництва президента України з’явились укази щодо кадрових змін військових.

Затверджені зміни щодо персонального складу Ставки Верховного Головнокомандувача та Ради національної безпеки і оборони України, пише сайт голови держави.

Read Previous

❗СВІТАН: Буде підмога! Це прикриє кілька МІСТ УКРАЇНИ / Норвегія вразила рішенням

Read Next

Генштаб розповів про ситуацію на фронті станом на вечір 10 лютого: ключове зі зведення

Most Popular